Vlastný servis

Prípadné reklamácie a opravy tovaru v záručnej lehote vybavujeme u väčšiny tovaru sami.

 

Reklamačný technik sa špecializuje na servis a opravu luxusných písacích potrieb. Našou prioritou je poskytovať vám kvalitné produkty a profesionálne služby, a preto máme v tíme odborníka, ktorý sa postará o vaše cenné a obľúbené písacie potreby.

Technik je vysoko kvalifikovaný profesionál s rozsiahlymi znalosťami a skúsenosťami s opravou a údržbou luxusných písacích potrieb. Bez ohľadu na značku alebo typ vašej písacej potreby vám poskytne najlepšiu možnú starostlivosť. Vďaka jeho odbornosti a schopnostiam môžeme ponúknuť rýchle a spoľahlivé opravy, ktoré vám umožnia opäť sa tešiť z písania s vašim perom či rollerom.

 

Ako u nás prebieha servis

1.  Vykonáme dôkladnú diagnostiku, aby sa zistilo, aké problémy písacia potreba má a aké úpravy a opravy bude vyžadovať.
2.  Pokiaľ je nutné vymeniť nejakú súčiastku, je to prevedené s použitím originálnych dielov či náplní.
3.  Písaciu potrebu vyčistíme a prípadne odstránime zaschnutý atrament.
4.  Potom je vykonaná kontrola priechodu atramentu, aby sa zabezpečilo, že sa atrament dostáva na papier bez akýchkoľvek problémov.
5.  Keď sú vykonané všetky potrebné úpravy a opravy, technik písaciu potrebu otestuje, či funguje správne.
6.  Nakoniec je písacia potreba zabalená a odovzdaná späť majiteľovi.

 

V prípade, že nie je možné písaciu potrebu opraviť u nás a vyžaduje spoluprácu priamo s výrobcom, náš technik všetku komunikáciu s ním vybaví.

V našej ponuke luxusných písacích potrieb sú k dispozícii aj rôzne doplnky a originálne náhradné diely, ktoré majitelia písacích potrieb môžu zakúpiť, a ešte tak vylepšiť svoj zážitok z písania.