O Bibelot.sk

Na Bibelot.sk nájdete najširšiu ponuku prestížneho písania, ktorú navyše máme naozaj skladom.

Za Bibelot.cz stojí spoločnosť ACTIVA, ktorá je známa predovšetkým ako popredný dodávateľ všetkého potrebného pre kancelárie.

ACTIVA je okrem iného aj dovozcom písacích potrieb prestížnych značiek Parker, Waterman, Faber-Castell, Lamy a Rotring a zápisníkov, diárov a doplnkov značky Moleskine. Popri ponuke značiek, ktoré sami dovážame, u nás nájdete aj luxusné písacie potreby a doplnky Montblanc a špičkové diáre, zápisníky a doplnky značky Filofax.

Všetok ponúkaný tovar máme fyzicky skladom, či už na centrálnom sklade, alebo na niektorej z našich predajní. Aj preto sme schopní vám objednávku dodať rýchlo. A ak potrebujete niečo naozaj špeciálne, aj s tým si vieme poradiť. Napríklad pre vás priamo pri zdroji objednáme vysnené pero či diár, ktoré na našom e-shope práve neponúkame.

Neviete si rady, akú písaciu potrebu, diár či zápisník vybrať? Pozrite sa k nám na Blog. Pomôžeme vám s výberom vhodného písacieho systému, perom pre ľaváka, alebo iného darčeka pre akúkoľvek príležitosť. A ak stále nebudete mať jasno, náš zákaznícky servis je vám k dispozícii.

Vážime si zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú a tiež ich prostredníctvom nášho vernostného programu odmeňujeme lepšou cenou a dopravou zadarmo už od 35 eur. Výhody môžete začať čerpať hneď pri prvej objednávke, len je potrebné sa pred jej odoslaním zaregistrovať. Informáciu o aktuálnych novinkách a prípadne aj akciách vám radi pošleme prostredníctvom nášho newsletteru.

 

Chcem čerpať výhody vernostného programuChcem dostávať newsletter

 

 

 

Kam ďalej:

Kontakty

Prevádzkovateľ

Všeobecné obchodné podmienky